Në mënyrën më speciale, Noizy i jep publikisht mbështetje Stresit në BBVK (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej disa javësh Stresi është duke përjetuar eksperiencën e tij në shtëpinë e Big Brothr Vip Albania duke u kthyer një ndër konkurrentët më të komentuar.

Dhe e dini kush e ka mbështetur publikisht? Noizy.

Duke qenë se Stresi është në nominim këtë javë, si dënim i dhënë nga “Vëllai i madh” pasi shkelmoi derën e dhomës së rrëfimit, Noizy i ka bërë thirrje publikut për të votuar për mikun e tij që ta shpëtojnë nga eliminimi.

Pas kësaj, nuk do të habiteshim nëse Noizy do ta surprizonte Stresin brenda shtëpisë së BBVK.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV