Politikanët akrep të kenë kujdes/ Do t’i ndodhë diçka me ligjin në shkurt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Astrologu Jorgo Pulla ka bërë këtë të mërkurë parashikimin e yjeve për muajin shkurt.

I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai ka ndarë detaje për të 12-ta shenjat nga dashuria, puna deri te financat.

Mirëpo, ndër të tjera për personat që i përkasin shenjës së Akrepit dhe merren me politikë në Shqipëri, Pulla ka bërë një paralajmërim duke thënë se duhet të kenë kujdes. Sipas tij, një politikanë i kësaj shenje do t’i ndodhë diçka që lidhet me ligjin në muajin shkurt.

“Kanë një ndikim shumë të mirë me çështjet e punëve të tyre në rolet drejtuese. Duhet të kenë kujdes se do të dëgjojnë në lajme në TV, çështje politike që do të ndodhi diçka, por lidhet me politikën Akrepi në Shqipëri. Ndonjë politikanë lidhur me ligjin do të bëhet diçka. Por për personat që kanë probleme duhet të trokasin deri më datën 19, 20, sepse pas datën më 20, 21, 22, 23 këtu do jemi dhe do të ndodhi diçka. Ndërsa, për çështjet shpirtërore që kanë të bëjnë me Luanët, Demët dhe Shigjetarët janë perfektja. Kurse vëmendje të madhe që janë të largët kanë të bëjnë me Ujorët. Stabilizimi mbetet i mire”, u shpreh Pulla për shenjën e Akrepit.

Të fundit

170 ditë në protestë/ Kërcënojnë banorët e Bërxullës: Do shkojmë deri në vetëflijim

Në studion e FaxNews ka qenë të ftuar Bihane Basha dhe Dashamir Voci, banorë të Bërxullës,për të diskutuar rreth...

Rama jep lajmin e mirë: Nga 20 Prilli pa viza drejt Emirateve të Bashkuara Arabe

Shumë shpejt shqiptarët do të kenë mundësinë të udhëtojnë pa viza në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ka qenë kryeministri Edi Rama ai që e ka...

14 Maji/ Alibeaj mbledh grupin parlamentar, zbardhen emrat e deputetëve në takim

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur Kryesinë dhe grupin parlamentar këtë të Hënë. Sipas gazetares së Klan News, takimi do të zhvillohet në zyrat e reja të...

Pranvera mbërrin! Sonte ndodh ekuinoksi i parë i vitit

Pranvera po vjen! Në orën 22:24 më 20 mars ndodh ekuinoksi, ngjarja astronomike gjatë së cilës rrezet e diellit janë pingul me boshtin e rrotullimit...

VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave. Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës,...

Lajme të tjera

Web TV