“Ka meshkuj k*rva”/ Stresi këshillon fansen e mitur që i bëri mesazh: Mos tako asnjë VIP

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Stresi, tashmë ndodhet në koncerte brenda vendit dhe në Kosovë, e mesazhet nga fansat nuk kanë munguar. Por së fundmi, ai ka bërë publike një bisedë me një vajzë, e cila është vetëm 17 vjeçe.

Adoleshentja kërkonte të dinte se në cilin club do performonte Stresi, pasi kishte dëshirë për ta takuar. Reperi, e pyet fillimisht për moshën, e më pas e këshillon që të bëjë kujdes pasi ka shumë persona të këqij që mund të përfitojnë nga ajo.

“Ka meshkuj k*rva...”/ Stresi këshillon fansen e mitur që

“Jo se du me bo të mirin po kam 1000 virtyte që duhet me i pas nje fisnik. Zoti i vrafte në qofshin repera a vipa apo ca do qofshin… Cdo femre i falet adoleshenca sepse ka meshkuj kurva që i mashtrojnë dhe kështu ndodh në realitetin tonë të shpifur….. Bohu burr edhe ndale epshin. Stop”, shkruan Stresi në postimin e tij në “Instastory”./ S.M

Të fundit

Kjo është fytyra e kushëririt tonë 146,000 vjet më parë

Është rindërtuar në mënyrë dixhitale pamja e Homo Longit (ose "njeriut-dragoi"), kafka e madhe e të cilit u zbulua në Kinë...

E frikshme!/ Sociologia: Fëmijët i nisin sot marrëdhëniet seksuale që 12-13 vjeç

Sociologia, Marsi Simo, e ftuara e emisionit “Shije Shtëpie” për të folur rreth temës “hiperseksualizimi tek fëmijët”, shpjegoi definicionin e hiperseksualizimit. Sipas saj, kjo...

Tarifat e Brexit për automjetet elektrike, BE propozon pezullim

Komisioni Evropian dëshiron t’i shtyjë tarifat e Brexit-it për automjetet elektrike dhe bateritë për tre vite. Kjo është arsyeja pse sot ai u ka propozuar...

Padia për marrëveshjen për emigrantët, Manja: I ka kaluar të gjitha filtrat!

Ministri Ulsi Manja në përfundim të mbledhjes së qeverisë u pyet për marrëveshjen me Italinë për emigrantët. Ai theksoi se për asnjë arsye nuk ka...

Studimi i ‘PISA 2022’ për rezultatet e dobëta të nxënësve, gishti drejtohet nga mësuesit!

Rënien drastike e nivelit të nxënësve në Raportin “Pisa 2022”, ekspertët ia atribuojnë ndër të tjera mungesës së trajnimit të mësuesve dhe nivelit të...

Lajme të tjera

Web TV