Sherr me sende të forta në Lezhë/ Përfundon me fraktura në kokë i moshuari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një konflikt pronësie mes dy personave në Ungrej të Lezhës përfundoi me plagosjen me sende të forta të një të moshuari. Siç bën me dije media, i plagosur ka mbetur shtetasi Ndrec Kola i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Lezhës.

I moshuari ka marrë fraktura në kokë dhe krah dhe i ka kërkuar policisë të veprojë për rastin. Lidhur me ngjarjen, blutë kanë shoqëruar në komisariat dy persona dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave./O.S

Të fundit

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale...

Roma triumfon sërish ndaj Milanit dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Europa League

Roma kalon në gjysmëfinalet e Europa League, ndërsa eliminon Milan-in, pas fitores me rezultatin e përgjithshëm 3-1 të dy ndeshjeve çerekfinale. Pas takimit në “San...

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem, ja çfarë u ndodh këtyre 5 shenjave të Zodiakut

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem dhe fillon zyrtarisht sezoni i shenjës së dytë të kalendarit astrologjik. Kjo ditë do të sjellë ndryshime...

Çfarë është “mashtrimi i së ardhmes? Flamuri i kuq në një raport në çift

Është normale të imagjinoni një të ardhme me dikë që ju intereson, sidomos pasi takimi i parë ka shkuar shumë mirë dhe jeni në...

“Ajo që po bën Meta nuk është sjellje politike”/ Çani reagon ashpër: Ish-presidentit …

Gazetari Arian Çani në një intervistë për një emision televiziv ka komentuar deklaratat e kreut të Partisë së Lirisë ndaj SPAK. Ai theksoi se kjo...

Lajme të tjera

Web TV